
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 5 V |
| Min Supply Voltage | 2.3 V |
| Propagation Delay | 200 ps |
| Number of Inputs | 3 |
| Number of Outputs | 3 |
Stock: 4471
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13219
Ext.Price$0.13219
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13219 | $0.13219 |
| 10 | $0.11691 | $1.16910 |
| 50 | $0.10339 | $5.16950 |
| 100 | $0.09041 | $9.04100 |
| 500 | $0.07906 | $39.53000 |
| 1000 | $0.07495 | $74.95000 |
| 3000 | $0.07105 | $213.15000 |
| 5000 | $0.06664 | $333.20000 |
